Elif Minder | Kılıf | Şemsiye | Branda | Tente

Güneşin yaşam çevremizi ısıtan güzelliğiyle buluştuğumuz, kulağımıza değinen kuşların cıvıltıları, tenimize işleyen huzur verici aydınlığıyla mevsimsel gelişini iple çektiğimiz bu yaz… Bu güzel mevsimde huzurumuza huzur katmak ve sağlığımıza dikkat etmek için güneşten en korunaklı yol olan bahçe şemsiyeleri hem işletme sahipleri hem de müstakil bahçeli ev sahibi müşterilerimiz için kurtarıcı olmayı bekliyor. Teleskopik sisteme sahip olan bahçe şemsiyeleri açılıp kapanan mekanizmasıyla açılmaya başlandığında şemsiyenin üst bölümünde bulunan 2. bir boru profil şemsiyenin geniş ana gövdesindeki profilin içerisine girerek boyu kısalır aynı zamanda şemsiyenin kumaş bölümü açılarak uygun kullanılır boyuta iner.
Manüel sitemli bahçe şemsiyeleri kumaş ve kollarına bağlı bir mekanizma sayesinde, kordon ip veya bir kol yardımı ile açılıp kapanır. Bu sistemle şemsiyenin boyu açık ve kapalıyken aynı kalır.
Ayrıca yandan gövdeli olan gölgelik şemsiyeler şemsiyenin yan tarafta bulunan eğik bir ahşap direğe asılı olan şemsiye tentesi gergili bir halat kol mekanizma yardımı ile toplanıp gerilmek suretiyle şemsiyenin açılması sağlanır.

Not: Aşağıda görmüş olduğunuz ürünler örnek olarak verilmiştir. Talebiniz halinde özel üretim olarak yapılmaktadır. 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by